www.rury-bezszwowe.pl

29.06.2016 Co to są rury galwanizowane oraz rury przewodowe? 


 

rury galwanizowane

Rury walcowane, rury precyzyjne oraz rury galwanizowane są podkategoriami rury bezszwowej. Dzięki walcowaniu, któremu są poddawane rury bez szwu  wyróżniamy kolejne podkategorie tych rur, czyli rury wiertnicze, przewodowe i kotłowe.  Rury przewodowe są dostosowane do temperatury, ciśnienia i rodzaju cieczy. Dlatego są wykorzystywane w urządzeniach kotłowniczych, które wytwarzają ciepło oraz ciśnienie.

Rury stalowe bezszwowe idealnie nadają się do zastosowania do obwodów hydraulicznych, oraz jako cylindry hydrauliczne, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w przemyśle samochodowym i przemyśle maszynowym. Są też rury bezszwowe specjalne, które są szczególnie chronione. Takie rury nazywamy bezszwowymi galwanizowanymi. Są one chronione dzięki warstwie cynku oraz chromu, które chronią rurę przed czynnikami zewnętrznymi. rury galwanizowanePodsumowując. Rury mogą występować o różnych średnicach i  różnych grubościach ścianek. Wszystko to zależy od przeznaczenia danej rury, które mogą być stosowane w różnych dziedzinach przemysłu, w budownictwie wodnym oraz lądowym.

Kontakt

sklep rury bezszwowe

PRO AUTOMATIC Sp. z.o.o.
ul. Kościuszki 227
40-600 Katowice


NIP: PL634-282-04-88 REGON: 243348858

tel: +48 731 239 685


POMOC TECHNICZNA
Oferujemy klientom pomoc techniczną opartą na zdobytych kwalifikacjach, wiedzy i doświadczeniu. Zapraszamy do kontaktu - dział metalurgii PRO AUTOMATIC


Sklep Festo

Sklep SMC